KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454403

nr 1745 4403

Oidentifierad konstnär, Signerad, torghandel. Olja på duk, 37x64 cm, yttermått inklusive ram: 51x78

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:05:47

1/12 19:00:47 1      Vinnande bud